SPA

Hidromasažinė vonia

Hidromasažas (povandeninis masažas) puikiai atpalaiduoja, tačiau priešingai nei tiesiog mėgaujantis vandens srovių masažu vonioje, ši procedūra kartu su įvairaus intensyvumo pedalų minimu yra naudinga, norint sulieknėti bei sustangrinti kūną.

Be abejo, hidromasažas rekomenduojamas patyrus traumas, kenčiant nuo sąnarių ar raumenų uždegimų, nes vandens srovės padeda greičiau atsinaujinti ląstelėms, todėl taip greičiau skatinamas gyjimas.

Taip pat povandeninis masažas rekomenduojamas tiems, kuriuos kankina kojų tinimas dėl limfotakos ir kraujotakos sutrikimų. Kartu su ritmiškais judesiais po vandeniu per trumpą laiką pasiekiamas atsistatymas ir kojų lengvumas.

Hidromasažas atliekamas specialioje vonioje, pripildytoje vandens su vandens čiurkšle nuo 1- 4 atmosferos slėgio. Procedūros veikimas vyksta per temperatūrinį ir mechaninį dirginimą. Procedūra iššaukia odos hiperemiją, sustiprina medžiagų apykaitą, gerėja kraujo ir limfos apytaka,  audinių mityba, poodiniame sluoksnyje išskaidomas riebalų perteklius, pagerėja galvos smegenų kraujotaka, stiprinama nervų sistema.